OF YOUWENTIS

SAMOZŘEJMĚ VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA MAJÍ PRŮKAZ PŮVODU. JSME MEZINÁRODNĚ UZNANOU CHOVATELSKOU STANICÍ "OF YOUWENTIS"

naše štěňátka jsou odchována v rodině, jsou zvyklá na děti, na jízdu autem, na ostatní psy a běžný chod domácnosti, na život ve městě i v přírodě. Zaměřujeme se na jejich socializaci, k odběru dle domluvy dáváme štěňátka ve věku 9 - 12 týdnů kdy jsou připravena pro život v nové rodině.

Krycího pejska vybíráme vždy tak, aby štěníkům dal předpoklad zdraví a pevné a živé povahy. Prckové budou po rodičích tudíž hodně aktivní a budou vhodní pro jakékoliv psí sporty (agility, flyball, frisbee, aj.), stejně tak můžou být úspěšní i na výstavách nebo jako rodinný kamarád do pohody i nepohody.

Uvítáme proto především aktivní páníčky, kteří prckům poskytnou ten nejlepší domov o jakém se jim může zdát, páníčky, kteří budou připraveni své štěňátko hýčkat a rozmazlovat a hlavně, kteří ho budou milovat. Majitelům budeme poskytovat celoživotní chovatelský servis, rádi s čímkoliv poradíme (s výcvikem či výchovou), případně pohlídáme po dobu dovolené. Uvítáme trvalý kontakt s novými majiteli a budeme se radovat z každého úspěchu jejich štěňátka.

Každé štěňátko od nás dostane domů balíček: granulky, hračku, mističku, hadřík s pachem maminky a vodítko.

 

Štěňátka jsou očkována a několikrát odčervena, vyšetřena klinicky na CEA/PRA/Kat. v 7 týdnech, vybavena PetPasem a čipem.

 

Noví majitelé dostanou CD s fotkami ode dne narození a videi z období u nás. Kupní smlouva je samozřejmostí.

Pokud jste se tedy rozhodli pro štěňátko z naší chovatelské stanice (of Youwentis), neváhejte nás kontaktovat blackie@upcmail.cz nebo telefonicky 604 841 531. Těšíme se na Vás!!!!